تعویض منزل و خرید خانه جدید هزینه بسیار بالایی دارد. امروزه نیز با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های کنونی موجود در کشور، این کار سخت‌تر شده است. بنابراین یکی از راهکارهای مناسب به جای خرید یک واحد نو، اقدام برای بازسازی یا نوسازی منزل می‌باشد. به علاوه بازسازی خانه این امکان را برای شما  فراهم می‌کند که منزلتان را به سلیقه دلخواه خود بازسازی یا نوسازی کرده و از آن لذت ببرید. مخصوصا اگر بتوانید از خدمات یک شرکت متخصص ارائه دهنده‌ی بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی استفاده نمایید.  در این صورت با صرف هزینه‌ای بسیار کم‌تر، صاحب یک منزل مدرن و زیبا خواهید شد که با توجه به سلیقه خودتان طراحی و نوسازی شده است.

بهترین قیمت بازسازی خانه

خانه‌هایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، به مرور زمان دچار فرسودگی می‌شوند و در عملکرد و زیبایی آنها خلل ایجاد می‌شود. در چنین زمانی است که می‌توان به منظور اقدام به بازسازی خانه به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات بازسازی و نوسازی منازل مراجعه کرد. البته انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان فقط مختص افرادی که می‌خواهند در طراحی منزل خود تغییراتی ایجاد کنند نیست، بلکه بسیاری از افراد خانه‌ای را با قیمت مناسب خریداری می‌کنند، ولی ممکن است منزل مورد نظر به دلیل عدم سکونت چند ساله نیاز به بازسازی داشته باشد تا قابل سکونت گردد. به علاوه بازسازی خانه، موجب افزایش ارزش آن و امکان فروش با قیمت بالاتر می‌شود و می‌تواند سود خوبی را نصیب صاحب ملک کند.

هزینه بازسازی منزل من چقدر می‌شود؟

اولین سؤالی که قبل از شروع بازسازی خانه ذهن مالکان را درگیر می‌کند، هزینه‌های بازسازی خانه با در نظر گرفتن بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی است. به عنوان اولین گام برای برآورد قیمت بازسازی منزلتان لازم است مواردی که می‌خواهید تغییر دهید را مشخص نمایید. حتی در صورتی که فقط بخشی از خانه خود را می‌خواهید تغییر دهید نیز استفاده از این روش مفید است. به عنوان مثال اگر صرفا به دنبال بازسازی آشپزخانه خود هستید، کاشی‌های مورد نیاز و متریال کف (سنگ، سرامیک، لمینت و…) را با توجه به ابعاد اندازه‌گیری کرده و متراژ کابینت مورد نیاز، شیرآلات، لوله‌کشی‌ها و غیره را یاداشت کنید. این کار به شما کمک می‌کند که نیازهای منزلتان را بهتر درک کنید و با توجه به آن به بازسازی خانه اقدام نمایید. البته تیم معمارشو با داشتن تیمی متخصص و مجرب آماده‌ی مشاوره به شما در این مرحله به منظور برآورد هزینه‌های تمام شده می‌باشد.

ممکن است بازسازی آشپزخانه، یک اتاق و محیط خاصی از خانه و یا حتی بازسازی کل منزل شما در ظاهر امری پیچیده به نظر برسد، به دلیل این‌که فرایند بازسازی ساختمان و یا حتی بخشی از خانه به طراحی پلان دقیق و یک تیم اجرایی حرفه‌ای احتیاج دارد. اما اطمینان داشته باشید که با تهیه‌ی لیست تغییرات مورد نظر و مشاوره گرفتن با تیم معمارشو این پروژه به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. ما در ابتدا از ملک شما به صورت رایگان بازدید کرده و با توجه به تغییرات مورد نظرتان، نظر تخصصی خود را در مورد مراحل و حدود قیمت بازسازی خانه به شما ارائه می‌دهیم.

بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی چگونه محاسبه می‌شود؟

در برآورد هزینه بازسازی یک ساختمان فاکتورهایی مانند متراژ هر قسمت، کیفیت متریال مورد نظر، میزان دستمزد استادکارها و کارگران، تاسیسات، تیم تخریب و بسیاری موارد دیگر باید در نظر گرفته ‌شود. هم‌چنین مدت زمان لازم برای انجام پروژه بازسازی خانه نیز در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. تمامی موارد ذکر شده توسط تیم معمارشو با جزئیات کامل برمبنای بودجه و ایده‌های مورد نظر شما در مورد بازسازی منزلتان ارائه می‌شود که با توجه به بودجه و شرایط مدنظر دارای انعطاف و قابل تغییر است. به نحوی که پروپوزال و پیش فاکتورهای دقیق با ذکر کیفیت متریال مصرفی لازم در بازسازی خانه در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا مطابق با بودجه و سلیقه خود به انتخاب گزینه‌ی مناسب اقدام کند.

برای بازسازی خانه چه تعییراتی می‌تواند انجام شود؟

بهترین قیمت بازسازی خانه

1. بازسازی و نوسازی دیوارهای منزل

وقتی صحبت از بازسازی منزل می‌شود یکی از اولین گزینه‌هایی که به ذهن می‌رسد، تغییر رنگ دیوارها خواهد بود. حتی اگر مایل به انجام تغییرات اساسی نباشید، تعمیر دیوارها، تغییر رنگ یا کاغذدیواری آن‌ها باعث تغییر اساسی فضا می‌شود. گزینه‌های متنوعی به عنوان پوشش دیوارها در بازسازی خانه و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به سنگ دکوراتیو، شیشه تزئینی، تایل آلومینیومی، کاغذ دیواری، نقاشی و بسیاری گزینه‌های دیگر اشاره کرد. همه‌ی این موارد از جمله گزینه‌هایی هستند که در این مرحله توسط تیم فنی معمارشو با شما مطرح می‌شود. ما با در نظر گرفتن شرایط محیطی، اصول معماری به کار رفته در بنا و بودجه مورد نظر شما، مناسب‌ترین گزینه‌ها را به همراه بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی به شما ارائه می‌دهیم. تا با صرف کم‌ترین هزینه ممکن و انجام تغییرات مورد نظرتان بر روی دیوار به فضای مطلوب خود دست یابید.

2. بازسازی و نوسازی کف ساختمان

فعالیت مهم دیگر در بازسازی منزل می‌تواند تعمیر یا تغییر کف منزل باشد که گزینه‌های متعددی نیز برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد. به عنوان نمونه پارکت، سنگ، سرامیک، لمینت، اپوکسی و غیره که هر کدام زیبایی و کاربرد منحصر به فرد خود را در بازسازی ساختمان دارند. تیم بازسازی معمارشو با توجه به شناخت ویژگی‌های مورد نظر کارفرما و آشنایی با سبک زندگی آنان بهترین گزینه‌ها را در مورد کف بنا به مشتری ارائه می‌دهد. ما معتقدیم بهترین انتخاب برای متریال کف بنا بر اساس نظر کارفرما و پس از در نظر گرفتن سلیقه و بودجه آنها به دست می‌آید. با توجه به این‌که معمولا مشتریان به دنبال بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی هستند، لازم است به این نکته توجه کنید که امروزه کفپوش مورد استفاده در خانه‌های مدرن لمینت پارکت می‌باشد که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیبایی بسیار پرطرفدار است. این نوع کفپوش علاوه بر سرعت نصب بالا از طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است و در کاهش زمان انجام پروژه بازسازی ساختمان نیز موثر می‌باشد.

3. نوسازی آشپزخانه در بازسازی منزل

همان‌گونه که همیشه گفته می‌شود، آشپزخانه قلب یک خانه است. به همین دلیل در فرایند بازسازی خانه معمولا نگاه ویژه‌ای به آشپزخانه وجود دارد. برای ایجاد یک آشپزخانه عالی توجه به جزئیات ضروری است و این کار به تجربه، دقت و تخصص احتیاج دارد. به عنوان مثال ممکن است آشپزخانه شما به تخریب نیاز داشته باشد که یکی از مراحل پرریسک در بازسازی خانه است و برای جلوگیری از بروز مشکلات لازم است به همه شرایط موجود و ساختار کلی ستون‌ها، دیوارهای اصلی و موارد از این دست توجه شود.

نوسازی آشپزخانه

هم‌چنین در آشپزخانه مواردی مانند تعویض و تعمیر سیم‌کشی برق، لوله‌ها، نورپردازی و تعمیر یا نوسازی کابینت‌ها و قفسه‌ها اهمیت زیادی دارد. با توجه به تنوع بالایی که در جنس و نوع کابینت در بازار وجود دارد، انتخاب کابینت مناسب با توجه به بودجه شما گیج‌کننده است. اما تیم معمارشو با ارائه گزینه‌های به صرفه و شیک این انتخاب را برای شما آسان می‌کند. ما با ارائه طرح سه بعدی از گزینه‌های پیشنهادی پیش از شروع بازسازی کابینت آشپزخانه، این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم که با سلیقه‌ی دلخواه خود مناسب‌ترین مدل و طرح کابینت آشپزخانه را انتخاب نمایید و جلوه مطلوبی به آشپزخانه خود ببخشید.

تیم معمارشو با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده و در اختیار داشتن طراحان خلاق و مجرب، به شما در تحقق ایده‌هایتان کمک خواهد کرد.

4. نوسازی تأسیسات در بازسازی ساختمان

یکی از مهمترین بخش‌هایی که حساسیت ویژه‌ای نیز در امر بازسازی ساختمان دارد، بخش تأسیسات است. پیش از انجام تغییرات و تعمیر تأسیسات لازم است شرایط بنا و برق‌کشی و لوله‌کشی به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد که این کار، نیازمند تخصص یک تیم بازسازی ساختمان بسیار حرفه‌ای می‌باشد. به دلیل این‌که لازم است به طور کامل تشخیص داده شود که وضعیت تأسیسات بنا در چه مرحله‌ای قرار دارد و تا چه میزان احتیاج به نوسازی یا تعمیر دارد. انجام درست این کار به منظور جلوگیری از بروز مشکلات در منزل شما و هم‌چنین حفظ سلامت و آرامش ساکنین بسیار مهم است. پس این نکته را در نظر داشته باشید که ضروری است در زمینه بازسازی ساختمان خود از خدمات شرکت‌هایی استفاده کنید که دارای تجربه و تخصص در این زمینه باشند. نکته قابل توجه بعدی در تأسیسات، حذف سیستم‌های گرمایشی قدیمی و استفاده از سیستم‌های به روز مانند گرمایش از کف می‌باشد. این بخش در قیمت‌گذاری و دستیابی به بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی تاثیر زیادی دارد. به علاوه سیستم‌های سرمایشی جدید موجب صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ها نیز می‌شود. تیم تخصصی شرکت معمارشو آمادگی ارائه مشاوره اصولی را در این زمینه به منظور ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن دارد.

5. نوسازی و تعمیر سرویس بهداشتی و حمام در بازسازی خانه

مهم‌ترین هدف از بازسازی سرویس بهداشتی و حمام علاوه بر زیبایی، پیش‌بینی و جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند نشتی آب و نم در ساختمان است. برای رسیدن به این هدف دو مورد باید مورد توجه قرار گیرند که شامل استفاده از سیستم تاسیسات و لوله‌کشی حرفه‌ای و بهره‌گیری از متریال عایق به روز و دارای دوام بالا است. ما با استفاده از مصالح با کیفیت و تکنولوژی روز به مشتریانمان ضمانت می‌دهیم که برای سال‌های متمادی نگرانی و دغدغه‌ای در مورد نشتی و ایجاد نم و رطوبت احساس نخواهند کرد.

۶. اهمیت اتاق خواب در بازسازی خانه

داشتن محیطی دنج و آرام‌بخش جهت استراحت یا کار و مطالعه در اتاق خواب می‌تواند مهم‌ترین هدف از بازسازی اتاق خواب باشد. به علاوه با توجه به متراژهای کم خانه‌های امروزی، بیشتر مشتریان مایل هستند فضای اتاق خوابشان بزرگتر و دلبازتر به چشم بیاید. تیم معمارشو پیشنهادات خلاقانه‌ای را جهت بازسازی اتاق خواب به شما ارائه می‌دهد که به زیبایی، راحتی و کارایی اتاق خواب شما می‌انجامد. ما در پروژه‌های بسیاری از رنگ‌ها، کفپوش‌ها و دیوارپوش‌های خاص استفاده کرده‌ایم. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد بازسازی منزل با ما در تماس باشید.

بازسازی منزل چقدر طول می‌کشد؟

بازسازی منزل

پس از بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی، مهمترین دغدغه مشتریان به منظور انجام فرایند بازسازی ساختمان مدت زمان لازم برای اجرای این کار است. مدت زمان لازم برای بازسازی و نوسازی وابسته به متراژ بنای مورد بازسازی و اقدامات مورد نظر متغیر است. اما تیم معمارشو با ارائه برنامه کامل زمان‌بندی به کارفرما پیش از شروع کار به شما اطمینان می‌دهد، پروژه را در تاریخ تعیین شده به صورت کامل تحویل نماید.

چرا بازسازی خانه با معمارشو؟

معمارشو با داشتن تیمی حرفه‌ای و سابقه‌ای طولانی در امر بازسازی خانه، به شما اطمینان می‌دهد که با بهترین قیمت بازسازی خانه و منازل مسکونی به هر آنچه از یک خانه زیبا و کاربردی انتظار دارید، دست یابید. شرکت ما نهایت تلاش خود در بررسی و پیش‌بینی کلیه‌ی ابعاد و هزینه‌های احتمالی که حتی ممکن است از ابتدای پروژه بازسازی منزل در نظر نگرفته باشید را خواهد کرد و در جریان پروژه نیز شما را در جریان جزئیات هزینه‌ها و زمان‌بندی انجام بازسازی خانه قرار خواهد داد.

همین حالا می‌توانید با تماس با شرکت معمارشو یک مشاوره کاملا رایگان و حرفه‌ای در مورد بازسازی هر قسمت از منزلتان که مایل به ایجاد تغییرات در آن هستید، دریافت کنید. ما در صورت نیاز به صورت حضوری و رایگان ملک شما را مورد بررسی و کارشناسی قرار داده و به کلیه‌ی پرسش‌های شما در مورد طرح‌ها، هزینه‌ها و زمانبندی پروژه پاسخ خواهیم داد.

5/5 - (1 امتیاز)